HAKKIMIZDA
Hakkımızda > Kirchner-Seminare
Kirchner-Seminare

FMConsulting olarak, 1999 yılından itibaren yerli ve uluslararası şirketleri Türkiye’ de desteklemeye yönelik geniş kapsamlı hizmetler sunmaktayız. Bir süredir hayal ettiğimiz bir projemizi daha hayata geçirmenin sevincini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

FMConsulting ve Almanya’nın en prestijli ve güçlü eğitim firmaları arasında yer alan ‘Kirchner Seminare’ firması eğitim alanında ortaklık kurmuşlardır. Bu ortaklığın getirdiği sinerjiyle, ’Kirchner Seminare’nin’ 40 yıllık eğitim deneyimini Türkiye’de sizlerle buluşturmanın sevinci içersindeyiz. Kirchner Seminare olarak, kişisel gelişim eğitimleri, koçluk, danışmanlık hizmetleri ve ihtiyaçlar çerçevesinde özel şekillendirilmiş içeriklerle çözüm önerileri sunuyoruz.

Kişisel gelişim eğitimlerimizdeki en öncelikli amacımız, insanın kendisini tanımasını sağlamaktır. Kendini tanıma süreci; insanın, psikolojik ve fiziksel açıdan kendi doğasında olanları bilmesi, tabiyatındakinin farkında olması ve bunları doğru değerlendirmesi ile ilgilidir. Bugüne kadar düzenlediğimiz eğitimlere, yaklaşık 40.000 kişinin katılmış olması, modern bireyin ‘kendini tanıma’ konusundaki beklentilerini karşılamakta önemli bir başarı sağladığımızı göstermektedir.

Eğitimlerimiz, katılımcılarımıza hem mesleki alanda hem de özel hayatlarında yol gösterebilecek tavsiyeler vermeyi ve mevcut becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Kendini iyi tanıyan bir insan, hayat yolculuğunda ileriye doğru adımlar atabilir.

Katılımcıların hem uygulamalarla deneyim kazanmalarına hem de video kaydı yapılan uygulamaları izleyerek güçlü yönlerini ve zayıf yönlerini birebir görmelerine önem vermekteyiz. Bu yaklaşımımız, katılımcıların sayısını sınırlı tutmamızı gerektirmektedir. İşte bu nedenle, eğitimlerimizin kapasitesi 6 katılımcı ile sınırlıdır.

 

Kişisel Gelişim Eğitimleri sırasındaki uygulamalar:
  • Konuyla ilgili modellerin pratik kullanımı
  • Yöntemlerin uygulanması
  • Senaryo çalışmaları, rol oyunları
  • Küçük ve büyük gruplarla egzersiz çalışmaları
  • Video Analiz çalışmaları ve değerlendirmeler