HAKKIMIZDA
Hakkımızda > Ekibimiz
Ekibimiz
Baldur Kirchner

1939 Komotau doğumlu Prof. Dr. phil. Baldur Kirchner, 1972 yılından beri kişisel gelişim eğitimleri veren bir doçenttir. Liderlik için verdiği eğitimlere ve konferanslara şu ana kadar 35.000 den fazla insan katılmıştır. Doğu Berlin’de okuduğu felsefe, Katolik teolojisi ve klasik filoloji bölümlerinden sonra Tübingen’deki Tübingen Üniversitesinde 1968 sensinde doktora yapıp Dr. Phil. unvanını kazanmıştır.

Bu eğitim serüveninden sonra yoğun olarak psikoloji ve kişilik analizi ile ilgilenmiştir. Kariyeri için belirleyici olan ilhamı Zürih’te yaşayan Psikiyatrist ve Psikanalist olan Prof. Balthasar Staehelin’den almıştır. 1983 yılından beri eğitimlerini Günzburg’un ilçesi olan Ettenberg’de bulunan kendi eğitim merkezinde vermektedir. Eğitim faaliyetlerinin yanı sıra kitap yazmakla ve Alman dilinde konferanslar vermektedir. Birkaç senedir de ayrıca Kurumsal Etik konusunda Neu-Ulm yüksek okulunda doçent ve fahri profesör olarak görev yapmaktadır.

Balduar Kirchner 1968 senesinden beri Heidemarie Kirchner ile evlidir ve üç oğlu vardır.

Alexander Kirchner

1969 Stuttgart doğumlu Dr. phil. Alexander Kirchner M.A., 1999 senesinden beri eğitim vermektedir. Augsburg Üniversitesinde psikoloji, siyaset bilimi ve iktisadi bilimler bölümünü ve Ulm’deki Humboldt Eğitim Merkezi’nde de felsefe bölümünü okumuştur. Münih’teki Otto-Falckenberg-Okulu’nda etkili konuşma dersleri almıştır.

Üniversite eğitiminden önce ve eğitimi sırasında ayrıca gazeteci olarak da çalışmıştır. Augsburg’da etkili konuşma sanatı ve güvenilirlik konusunda derece yapmıştır ve Salzburg Üniversitesi’nde öğretim üyesidir.

Bir süredir Münih’teki Psikanaliz ve Psikoterapi Akademisi’nde eğitim almaktadır ve ayrıca Gruplar Dinamiği ve Örgütsel Gelişim konulu alman derneği üyesidir (DGGO).

Alexander Kirchner evlidir ve dört çocuk babasıdır.

Sebastian Kirchner
1972 Stuttgart doğumlu Dr. Sebastian Kirchner M.A., Augsbur Üniversitesi’nde Alman Dilbilimi, Psikoloji ve İletişim Bilimleri bölümünü okumuştur. Eğitimi sırasında ve eğitiminden sonra eğitmen sertifikasını almıştır. 

1999 senesinden beri etkili konuşma sanatı, diyalektik, müzakere, etkili sunum teknikleri ve ikna teknikleri konularında eğitimler ve konferanslar vermektedir. Öğretim üyelerinin kişilik özelliklerinin önemi konusunda derece yapmıştır ve Offenburg Yüksek Okulu’nda kurum kültürü ve iş ahlakı bölümleri öğretim üyesidir. 

Sebastian Kirchner evli, bir kız ve bir erkek çocuk babasıdır ve ailesiyle birlikte Tuna kıyısında Dillingen’de yaşamaktadır.  Boş zamanlarının çoğunu spor (Koşu ve Golf) ve arkadaşları ile geçirmektedir. 
 
Peter J. Heindinger

FMConsulting kurulmadan önce, 1994 yılında Türkiye’ye taşınana kadar, Münih’teki MAN Technology AG’nin satış mühendisliği ekibini yönetti. Daha sonra MAN Grubu’na ait bir Türk enerji şirketi olan MAN Enerji Sistemleri Ltd. şirketinin kuruluşunda bütün sorumluluğu üstlendi.

FMConsulting’in kuruluşundan bu yana Peter, Maquet Cardiopulmonary AG, SMS Siemag AG ve SEW Eurodrive da dahil olmak üzere Türkiye’ye yatırım yapan 250’nin üzerinde yabancı şirkete verilen destekte tamamlayıcı unsur olmuştur.

Alman vatandaşı olan Peter, Münih Teknik Üniversitesi’nden Yüksek Makine Mühendisi derecesiyle mezun olmuştur. FMConsulting’de iş geliştirme, satış ve pazarlamadan sorumludur.

Oya Dinçdogdu

Almanya da Lise”yi bitirdikten sonra, Marmara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği’nden 1996 yılında mezun oldu ve Yeditepe Üniversitesinde İşletme Masterı yaptı.

1997 yılından beri kurumsal şirketlerinde eğitim yöneticisi olarak çalıştı. İhtiyaç analizi çerçevesinde, harici eğitimlerin alınmasını temin etti ve satış geliştirmeyle ilgili pek çok proje ve çalışmada yer aldı. Ayrıca eğitmen olarak kişisel gelişim, iletişim ve satış teknikleri eğitimleri verdi.

Oya Dinçdogdu, 20 yıldır İstanbul'da yaşamaktadır.